[Szybka piłka] Poseł Borys Budka popisał się na Twitterze

Twittera powinni w Polsce zablokować. Nie musiałbym wówczas czytać wypisywanych idiotyzmów śląskich posłów.
Sytuacja polskiego górnictwa jest łagodnie mówić zła. Tymczasem Borys Budka – poseł na Sejm RP, radca prawny, doktor nauk ekonomicznych sobie najzwyczajniej kpi.

Należałoby raczej zadać pytanie: a co Pan, Panie Pośle zrobił?Zachęcam do obserwacji naszych posłów na Twitterze. Szczególnie tych z Platformy Obywatelskej. Zauważyłem wyjątkowy wzrost aktywności, który ma zapewne bezpośredni związek ze zbliżającym się wyborami. Słowa o możliwej upadłości Kompanii Węglowej żaden nie napisał. Humor dopisuje.

Screen na wszelki wypadek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

8 komentarzy

 • JDHHF napisał(a):

  pieprzycie hipolicie… poza tym, przestań być taki anty PO

 • Tuudi napisał(a):

  Sympatii politycznych jeszcze nikt za mnie nie zaczął dobierać :)

 • wnerwiony napisał(a):

  Tak wygląda lekceważenie przez władzę problemów obywateli. Upada największa spółka węglowa w Europie ze względu na złe zarządzanie? Oj tam, oj tam :-) Ważne, że nasi posłowie mają dobry humor. Publicznie chciałbym się zapytać pana posła, czy on jako przedstawiciel Śląskiego Ludu zrobił coś w sprawie problemów górnictwa? Czy jako ekonomista może zaproponować jakieś rozwiązanie?

 • hffv napisał(a):

  Ludu… W kompani na tone węgla pracuje 7 osób. W innych krajach 3 osoby – to sie nazywa ekonomia. A nie szczekanie jak to zle i do kitu wszystko

 • Borys Budka napisał(a):

  Pierwsza rada, proszę usunąć mnie z obserwowanych. Druga – jak się chce być blogerem, to należy odróżniać ironię od żartów. Tego w szkole nie uczą :(

 • Tuudi napisał(a):

  Pan naprawdę uważa, że temat jest zabawny lub ironia jest na miejscu? Pytania, które zadałem Panu i które zaczną zadawać Wyborcy są dalej aktualne. I raczej tym zacząłbym się interesować na Pana miejscu, a nie obserwatorami na Twitterze.

 • Feliks napisał(a):

  Co za buta i arogancja Pana Posła Budki, kandydata na prezydenta Gliwic! Że niby co, jak się ktoś usunie z obserwowanych, to tych skandalicznych wpisów nie będzie? Będą dalej Panie pośle. A kryzys w górnictwie, gdzie zagrożonych utratą pracy jest kilkadziesiąt tysięcy osób, to nie jest temat ani do żartów, ani ironii. Zwłaszcza jak się jest posłem!

 • stal-mielec.pl napisał(a):

  Cześć, na wstępie przepraszam za spam, jednak co zrobić kiedy się dopiero zaczyna.
  Pragnę Cię zaprosić do odwiedzenia moją stronkę poświęconą klubowi Stal Mielec.
  Będę wdzięczny za wszelkie rady. Z pozdrowieniami – Marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *