1.000.000 wejść na portal Tuudi.net!

Portalowi stuknął okrągły milion wejść! Jest to dla mnie szczególna chwila, gdyż przekroczenie miliona wyświetleń było celem, który wyznaczyłem sobie na ten rok i podsumowaniem pewnego etapu w rozwoju strony.

12

LAT w Internecie

361

Artykułów

1

autor

20

Tysięcy wejść
na miesiąc

1.000.000 wejść na portal

Aby przebić okrągły 1.000.000 potrzebowałem kilku lat. Wiem, że dla dużych portali informacyjnych jest to kwestia kilkunastu dni. Pamiętajcie, że od samego początku portal (wcześniej blog) prowadzę sam. Nie zatrudniam redaktorów – wszystkie artykuły, które znajdziecie tutaj są mojego autorstwa. Nie proszę Was o wsparcie finansowe, nikt też nie wynagradza mnie za pracę włożoną w redagowanie i prowadzenie strony. Jedyną osobą, która dokonuje korekty artykułów – jest moja dziewczyna. Niezależność, przede wszystkim finansowa jest dla mnie fundamentem mojej pracy.

Dlaczego piszę? 

Śląska tożsamość zasługuje, aby mówić o niej w interesujący i merytoryczny sposób. Śląskiej opowieści nikt nie napisze za nas. Co więcej, nam – Ślązakom chce się wmówić, że jesteśmy kimś innym, niż się czujemy. Jestem głosem tych, którzy czują się Ślązakami i podpowiedzią dla tych, którzy swojej tożsamości dopiero poszukują.

Jak możesz pomóc?

Śląsk Cię potrzebuje! Naprawdę. Warto, aby każdy z nas stał się śląskim wzorem do naśladowania. Wiem, że poprzednie zdanie trudno przeczytać bez wrażenia patosu, ale spróbuj. Możesz zacząć od 7 noworocznych postanowień dla Ślązaków. Jest to wskazówka, jak zacząć pozytywnie wpływać na region, w którym mieszkasz. Przeczytaj także artykuł 5 typów Ślązaków, z których jestem dumny – chciałbym, aby był on inspiracją dla Ciebie i Twoich bliskich.

Chcesz pomóc mi? Nic prostszego – dziel się w mediach społecznościowych i komunikatorach moimi artykułami. Dla twórcy nie ma lepszej nagrody od tej, gdy Czytelnicy podają dalej jego opublikowane teksty.

Wspólnie patrzmy w przyszłość

Co nas czeka? Jeszcze więcej pracy i wyzwań. Pamiętajcie, że nikt nie wykona za nas tej pracy. Nikt inny, jak tylko sami Ślązacy powinni troszczyć się o śląską kulturę. Duża odpowiedzialność ciąży także na mnie – chciałbym, aby pojawiające się artykuły i felietony były jeszcze ciekawsze i lepsze pod kątem merytorycznym.

Jednym z wyzwań, jakie na mnie czekają po przekroczeniu miliona wyświetleń, jest większy wpływ na debatę publiczną dotyczącą Śląska i Ślązaków. Mam w tym temacie kilka pomysłów, które mam nadzieję uda mi się zrealizować.

Życzę Portalowi kolejnego miliona odwiedzin w jak najkrótszym czasie. Jestem przekonany, że z Waszą pomocą osiągniemy cel szybciej, niż nam się wydaje!

Podobają Ci się artykuły na portalu? Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informację o nowych publikacjach. Pamiętaj, że nie spamuję.

Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

1 KOMENTARZ

  1. Nic dodać, bo jeżeli każdy nas robi to co jest jego codziennym obowiązkiem, czyni to w interesie Śląska to norma, a mając na co dzień na względzie nasze dwie wyróżniające nas cechy tzn. tolerancję i akceptację to daje świadectwo śląskości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dziękuję, że jesteś!

Portal Tuudi.net to TY! Dla oddanych, otwartych i zaangażowanych Czytelników tworzę tę stronę. Cieszę się, że jesteś wraz ze mną i chcesz tworzyć nowy i wspaniały Górny Śląsk.