To już 5 zmiana podczas 12. letniej historii Tuudi.net. Nie mogę powiedzieć, że jest to najpoważniejsza zmiana. Mogę powiedzieć jednak, że każda zmiana niesie ze sobą powiew świeżości, ekscytację i nowe siły do ciężkiej pracy.

Co się zmieniło?

Wygląd – o gustach się podobno nie dyskutuje. Uważam, że to nie jest prawda! Wygląd portalu zmieniłem idąc z duchem czasu. Swoją decyzję oparłem na badaniach, obecnych trendach, doświadczniu i… własnej intuicji, która często dobrze mi podpowiada.

Kategorie – spójrzcie na menu górne. Przebudowałem drzewo kategorii, dzięki czemu dostęp do najnowszych i archiwalnych artykułów będzie jeszcze szybszy i łatwiejszy.

Blog – to chyba największa i najtrudniejsza mentalnie zmiana. Zrywam z określeniem blog. Od dzisiaj miejsce na którym znajdujecie się nazwałem Portal Tuudi.net.

Co się nie zmieniło?

Merytoryka – zawsze staram się, aby tworzone przeze mnie artykuły były merytoryczne i rzetelne. Nie naginam faktów i nie konfabuluję. Standardy etyczne są u mnie na pierwszym miejscu.

Zaangażowanie – nigdy nie ukrywałem, że działalność publicystyczna jest pracą na część etatu. Nigdy nie narzekałem także na nadmiar pracy. Pisząc – robię to, co kocham. Tuudi.net utrzymuję z prywatnych funduszy – jest to dla mnie gwarancja bezstronności i niezależności. Portal Tuudi.net jest za darmo, nie proszę Was także o wsparcie.

Mobile first – wiem, że chcecie być na bieżąco w każdym miejscu na świecie. Dlatego portal Tuudi.net został jeszcze lepiej przystosowany do smartfonów. Osoby mieszkające poza Polską powinny także odczuć, że portal działa znacznie szybciej od poprzedniego bloga.

Wy – jak zawsze jesteście mile widziani w każdym miejscu, w którym publikuję. Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w budowanie dobrej, śląskiej społeczności. Wiem, że portal Tuudi.net to Wy – wierni, oddani i najlepsi Czytelnicy!

Dziękuję Wam za to, że jesteście!

Portal Tuudi.net jeszcze lepiej prezentuje się na telefonach komórkowych.

Coś jeszcze?

Na sam początek stworzyłem „wprowadzenie„, które ułatwi osobom pierwszy raz odwiedzającym portal poznanie najciekawszych i najważniejszych wpisów, od których mogą zacząć wycieczkę w głąb swojej tożsamości.

Wprowadzenie do śląskiej tematyki

Zaraz potem możecie przejść na przebudowaną stronę główną i wybrać interesującą Was kategorię. Z nowości mogę polecić „śląskie przepisy„.

Strona główna portalu

Jak zawsze czekam na Wasze uwagi i spostrzeżenia. Mimo, że dołożyłem wszelkich starań, aby całość była zapięta na ostatni guzik – nie mogę zapewnić, że nie uda Wam się znaleźć jakiegoś błędu. Napiszcie wówczas do mnie koniecznie :)

Poprzedni artykułPrzepis na śląską kopę
Następny artykuł#śląska rzecz – węgiel

4 KOMENTARZE

  1. Super bardzo mi się podoba. Widać, że dużo pracy i całe serce wkładasz w rozwój tego miejsca ;) trzymam kciuki za dalszy rozwój!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj