Wspomnienia z wernisażu Mężczyzn z Węgla

-

To był wyjątkowy wieczór z wyjątkowymi ludźmi! (O co chodzi w Projekcie Metropolitanin pisałem kilka dni temu) Wieczory takie jak tamten dodają ogromnego kopa przynajmniej z dwóch powodów. Spotkałem ludzi tak bardzo różnych, ale tak bardzo jednakowo zaangażowanych i oddanych swojej pasji i powołaniu. To także oni pokazali mi, że warto i należy dążyć do swoich celów, bo jakkolwiek górnolotnie to nie zabrzmi – nasze małe cele i sukcesy potrafią zmieniać świat. I to wcale nie metaforycznie.

ProjektMetropolitanin

Poznani na wernisażu ludzie których widziałem pierwszy raz w życiu na oczy, utwierdzili mnie w przekonaniu, że to co robię, i to, w co się zaangażowałem ma sens. To bardzo miłe i ogromnie motywujące usłyszeć od całkowicie obcej osoby, że regularnie czyta moje felietony i jest po dużym wrażeniem ich treści. Bardzo fajnie dowiedzieć się, że mało jest osób, które czyta się z takim zaciekawieniem.

Piszę to nie dlatego, że chcę się pochwalić. Piszę to dlatego, że chcę jeszcze raz podziękować za słowa i rozmowy, które dodały mi tak dużo motywacji, iż mam trudno wyrazić to na klawiaturze…

Dziękuję także i przede wszystkim Ani Kowalczyk od której to wszystko się zaczęło. Możemy wszyscy się od niej uczyć, jak swoje talenty i umiejętności wykorzystać w słusznej sprawie.

Do zobaczenia na wernisażu za rok!


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Portal w Google News!
Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

10 KOMENTARZE

  1. Finis – a dlaczego fałszowanie? Dlaczego polonofobia?
    Bycie Ślązakiem nie wyklucza bycia Polakiem. W każdym razie takie wykluczenie nie jest ani w moim zamyśle, ani też nie usłyszałam go do J.Ciurloka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


3,022FaniLubię
763ObserwującyObserwuj
120ObserwującyObserwuj
1,049ObserwującyObserwuj