Śląska koszulka dla Piotra Semki – podsumowanie akcji

-


Jak to się zaczęło?

Pan Piotr Semka, znany prawicowy publicysta jest ostatnio dość częstym gościem w Katowicach. A to promuje swoją książkę, a to odwiedza Muzeum Śląskie, a to bierze udział w debacie dotyczącej powstań śląskich. Podczas jednej z takich wycieczek zrobił sobie zdjęcie na Plażos las Palmas del Katowice. Zdjęcie na Twitterze cieszyło się niemałym powodzeniem. Jednak w moim odczuciu outfit Pana Piotra wyszedł już dawno z mody, a poza tym szara polówka nie pasuje do rozrywkowego miejsca jakim są Bulwary Rawy.

Piotr_Semka_
Radosna twórczość własna :)

Pomyślałem sobie – dlaczego nie kupić Panu Piotrowi nowej koszulki? Takiej śląskiej. Niech wie, że Ślązacy to ludzie z dużym poczuciem humoru. Ponadto koszulka z śląskim akcentem na pewno będzie pomocna w nawiązaniu konwersacji podczas osobistych spotkań ze Ślązakami.

Jak się skończyło?

Na mój apel na FB odpowiedziało ośmioro Czytelników. Zebraliśmy razem 45,99 zł. Koszulka od Qdizajn wraz z kosztami transportu kosztowała nas 35 zł. Pozostałe 10,99 zł przelałem na konto Domu Aniołów Stróżów – potwierdzenie przelewu znajdziecie tutaj. Zestawienie z konta (w pliku JPG wraz z zamazanymi danymi osobowymi) znajdziecie tutaj i tutaj. Pejter Długosz z Silesia Progress zaoferował, że dorzuci w gratisie książkę pt. „Ostwind” Augusta Scholtisa. Okazało się jednak, że Pan Semka książkę już posiada w swojej biblioteczce.

Wiele osób martwiło się, że możemy mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru. Zupełnie niepotrzebnie! Monika z Qdizajn stworzyła dla nas specjalnie rozmiar XXXXL. Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że będzie pasować :)

Koszulka na żywo prezentuje się tak:

Do przesyłki dołączyłem także list:

list_Semka

Dziękuję Tomaszowi D., Tomaszowi G., Marcinowi J., Pawłowi, Rafałowi, Urszuli, Markowi, Marcinowi S. za włączenie się do wspólnej akcji :)


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Portal w Google News!
Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


3,022FaniLubię
763ObserwującyObserwuj
120ObserwującyObserwuj
1,049ObserwującyObserwuj