Drugo tajla „Kōmisorza Hanusika” je fertich

-

Pamiętacie Komisorza Hanusika? Kto by nie pamiętał! Część druga pt. „We tajnyj sużbie ślōnskij nacyje” dzieje się pięć lat po srogij chaji. Książka do kupienia będzie za dwa tygodnie. Więcej informacji już wkrótce!

Tuudi.net jak zawsze jest patronem medialnym książki.

O pierwszej części przeczytacie także:


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Portal w Google News!
Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

1 KOMENTARZ

  1. M. Melon napisał niedawno: „Wkraczające na Śląsk wojska polskie i sowieckie przynosily jeszcze większe cierpienie. Nasi przodkowie cierpieli tylko dlatego, że byli Ślązakami”. Aktywista RAŚ i Silesia Schola bezwstydnie fałszuje historię i szczuje przeciw Polsce. Z tego co napisał p. Melon ma wynikać ze wojsko polskie prześladowało Ślązaków nie mniej niż czerwonoarmiści. a może nawet bardziej bo zostało wymienione na pierwszym miejscu. Gdzie to wojsko polskie na Górnym Śląsku mordowało Ślązaków lub dokonywało gwałtów? Czemu milczy o tym nawet propaganda RAŚ? M. Melon domaga sie wprowadzenia do szkół edukacji regionalnej. Widać tu jak ta edukacja ma wyglądać – kłamstwo na kłamstwie. Także kłamstwem twierdzenie że Ślązacy cierpieli tylko dlatego że byli Ślązakami. Jeśli cierpieli to dlatego ze uznano ich za Niemców. Pogratulować państwowej szkole, która pozwala nauczycielowi Melonowi na prowadzenie tzw edukacji regionalnej czyli na ogłupianie uczniów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


3,022FaniLubię
763ObserwującyObserwuj
120ObserwującyObserwuj
1,049ObserwującyObserwuj