Ich książęce wysokości – konkurs z nagrodami

-

Ich ksiazece wysokosci. Czesc gornoslaska
Ich książęce wysokości

Z okazji objęcia przez Tuudi.net patronatem medialnym wydawnictwa książki Jerzego Ciurloka – Ich książęce wysokości przygotowałem dla Was konkurs, gdzie nagrodą są (a jakże!) dwa egzemplarze książki.

W Waszej okolicy na pewno są miejsca lub budynki, które mają szczególną historię lub legendę. Jedne z nich są powszechnie znane, inne wręcz przeciwnie – mówi się tylko o nich w domach lub w obrębie danej miejscowości. Czekam na Wasze opisy takich miejsc. Co się kiedyś wydarzyło? Dlaczego są dla Was tak ważne? Dlaczego warto je odwiedzić? (najlepiej wraz ze zdjęciem).

Swoje zgłoszenia prześlijcie proszę na adres tuudi@tuudi.net do 31 października. Nie zapomnijcie o dodaniu [konkurs] w temacie wiadomości. Przesłane opisy wykorzystam do stworzenia artykułu o ciekawych, historycznych miejscach w naszym regionie. Dwa najciekawsze zgłoszenia nagrodzę książką.


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Portal w Google News!
Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


3,022FaniLubię
763ObserwującyObserwuj
120ObserwującyObserwuj
1,049ObserwującyObserwuj