Śląska klawiatura i słownik dla systemu Android oraz iOS

Śląska klawiatura i słownik dla systemu Android oraz iOS jest dostępna dzięki aplikacji SwiftKey Keyboard. Aplikacja wprowadzi śląskie litery na klawiaturę Waszego telefonu (w nowszych wersjach Androida opcja ta była domyślnie włączona).

-

Śląska klawiatura i słownik dla systemu Android oraz iOS jest dostępna dzięki aplikacji SwiftKey Keyboard. Aplikacja wprowadzi śląskie litery na klawiaturę Waszego telefonu (w nowszych wersjach Androida opcja ta była domyślnie włączona). Oprócz tego będziecie mogli korzystać z wbudowanego słownika, który będzie podpowiadać Wam pisane przez Was śląskie słowa. Sam SwiftKey natomiast jest programem, który uczy się Waszego stylu pisania i zmienia domyślną klawiaturę na bardziej przyjazną użytkownikowi – jeśli chcecie możecie zgodzić się na analizę Waszych tekstów na Facebooku, Gmailu oraz Twitterze.

Pamiętajcie, że dzięki aplikacji będziecie mogli używać języka śląskiego do tworzenia tekstów (SMSy, komentarze, e-maile etc). SwiftKey nie jest translatorem i nie tłumaczy bezpośrednio słów ze śląskiego na polski. Android przetłumaczony na język śląski jest dostępny tylko w niektórych telefonach Samsunga.

Śląska klawiatura i słownik dla systemu Android oraz iOS:Śląska klawiatura i słownik dla systemu Android w praktyce:

Jak zacząć pisać po śląsku?

Porady praktyczne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Portal w Google News!
Łukasz Tudzierz
Łukasz Tudzierzhttps://tuudi.net
Ślązak, felietonista, taternik. Od 2006 roku opisuję i komentuję Górny Śląsk. Mieszkam w Katowicach, pochodzę z Łazisk Górnych. Kocham Śląsk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


3,022FaniLubię
763ObserwującyObserwuj
120ObserwującyObserwuj
1,049ObserwującyObserwuj